Zadbaj o swój ogród od samego początku

Planowanie rozmieszczenia drzew, krzewów czy roślin jest szczególnie ważne nie tylko ze względu na ich różne wymagania glebowe. Warto pomyśleć więcej o swoim projekcie podczas sadzenia. Szczególnie, gdy mamy psy czy inne biegające na zewnątrz zwierzęta.

Zakładanie ogrodu jest absolutnie moją domeną. Lata doświadczenia oraz zamiłowanie do świata roślin sprawiło, że do każdej sadzonej rośliny podchodzę z uwagą i miłością. Dzięki temu spod mojej ręki wyszło już wiele pięknych, bujnych ogrodów.

Do projektów podchodzę kompleksowo. Przygotowuję rośliny, odpowiednio nawożę ziemię. W swojej pracy szczególny nacisk kładę na budowanie zielonej przestrzeni w zgodzie z naturą. Rośliny, które sadzę wybieram tylko ze sprawdzonych szkółek ogrodniczych czy gospodarstw. Dzięki moim potwierdzonym kwalifikacjom w dziedzinie: projektowanie i zakładanie ogrodów masz pewność, że będziesz się cieszył ogrodem przez długie lata.

Tuż po założeniu ogrodu bardzo ważna jest pielęgnacja sadzonek po to by wyrosły z nich piękne rośliny. Do tego również potrzebne jest ogromne doświadczenie. Zdobyłam je współpracując z krajowymi jak i zagranicznymi ogrodnikami. W swojej pracy zawsze wyznaję zasadę, że: ogród to wizytówka domu i należy dbać o niego przez cały rok.

 

Dzięki mnie Twój ogród stanie się:

  • uporządkowany i przejrzysty
  • bogaty o rośliny dopasowane do typu gleby
  • zielony, przeplatany barwnymi kwiatami
  • bujny
  • zdrowy, wzmacniany sezonową pielęgnacją
  • chroniony tylko naturalnymi środkami

 

Oferuję również doradztwo z dziedziny bezpiecznego użytkowania ekosystemu jakim jest nasz ogród.

Copyright ©2016 Ogrody-Izy, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 50745